Odsiwianie włosów Warszawa

Siwe włosy to utrapienie zarówno pań, jak i panów. Ich pojawienie się często wprawia w smutek, dlatego że kojarzą się z pierwszymi oznakami starzenia się. Istnieje jednak wiele sposobów na skuteczną walkę z siwiejącymi pasmami, a taką techniką jest m.in. odsiwianie włosów. W naszym salonie fryzjerskim zabieg ten wykona dla Ciebie nasz pracownik, który dobierze odpowiednią metodę względem Twoich potrzeb oraz preferencji. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w kwestii wykonania zabiegu odsiwiania włosów.

Jak wygląda odsiwianie włosów? Warszawa

Odsiwianie pasm włosów to bardzo ciekawy, ale jednocześnie skuteczny zabieg. Przede wszystkim na samym początku warto powiedzieć, że nie jest to farbowanie, które bezpośrednio ingeruje w naturalną barwę włosów. Efekt nie będzie więc tak różny i intensywny, jak w przypadku farbowania. Odsiwianie włosów pozwala powrócić do naturalnego koloru, aby tak się jednak stało, potrzeba czasu. Szacuje się, że standardowo należy powielać zabieg w ciągu 2‒4 dni, aby zauważyć pierwsze, zauważalne efekty. Proces odsiwiania włosów mimo, że czasochłonny i bardziej wymagający niż farbowanie, daje często spektakularne rezultaty i utrzymuje się przez długi czas.

W trakcie zabiegu odsiwiania włosów wykorzystuje się specjalne preparaty i kosmetyki, nakładane tylko na obszary objęte siwizną. W ten sposób pozostała część skalpu nie ma nawet kontaktu z wykorzystywanymi produktami. Ich zadaniem jest odbudowa naturalnego pigmentu włosów, który powraca do swojej pierwotnej barwy. Jeżeli chcesz, aby efekt odsiwiania włosów był intensywny, warto powtarzać zabieg co kilka tygodni. Pozwoli to jeszcze lepiej usunąć siwiznę z włosów. To bardzo ciekawy i skuteczny sposób i powinny się nim zainteresować wszystkie osoby, chcące ukryć siwiejące pasma.

 

Odsiwianie włosów Warszawa

W naszym salonie fryzjerskim wykonamy dla Ciebie usługę odsiwiania włosów. Nasi pracownicy to osoby doskonale rozumieją, jak ważnym elementem wizerunku są włosy. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby uzyskany efekt był zgodny z życzeniem klienta. Staramy się dopasować fryzurę do osobowości. Proponujemy także nowoczesne i ciekawe rozwiązania, a także stale śledzimy pojawiające się we fryzjerstwie trendy, dzięki czemu możemy proponować klientom najwyższej jakości usługi. Wykorzystujemy w naszej pracy tylko bezpieczne, sprawdzone produkty i kosmetyki. Oferujemy także pełne doradztwo, a także miłą i przyjazną atmosferę. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług odsiwiania włosów w Warszawie!