Dekoloryzacja Warszawa

Twoje włosy nie wyglądają po farbowaniu tak, jak tego chciałaś? A może obecny kolor szybko Ci się znudził i chcesz powrócić do naturalnego? W takim razie zapraszamy na dekoloryzację w Warszawie. Korzystamy ze sprawdzonych metod, które zapewniają skuteczne usunięcie zastosowanego pigmentu bez nadmiernego niszczenia włosa. Zawsze działamy profesjonalnie, a klientów traktujemy indywidualnie.

Na czym polega dekoloryzacja? Warszawa

Dekoloryzacja, określana potocznie ściąganiem koloru z włosów, jest zabiegiem powszechnym i przydatnym w różnych sytuacjach. Najczęściej stosuje się go gdy doszło do niesatysfakcjonującej koloryzacji, ale też kiedy zamierza się całkowicie zmodyfikować fryzurę. Dekoloryzacja to nowoczesne rozwiązanie, znacznie bardziej komfortowe od oczekiwania na odrosty czy wykonania drastycznego cięcia. Dekoloryzacja polega na usunięcie ciemnego, sztucznego pigmentu z włosa. Z tego powodu jest przeznaczona wyłącznie do efektu koloryzacji, jednak w niektórych sytuacjach stosuje się także rozjaśnianie całej fryzury. Warto zaznaczyć, że jest to pewna ingerencja we włosy, dlatego ściąganie koloru nie jest wskazane dla kosmyków osłabionych i przesuszonych.

Profesjonalna dekoloryzacja w Warszawie

Pracują dla nas doświadczeni styliści, którzy od lat zajmują się dekoloryzacją w Warszawie. Korzystamy z wydajnych preparatów i nowoczesnych metod, dzięki czemu zabieg dekoloryzacji jest znacznie bardziej bezpieczny od technik stosowanych w branży jeszcze kilka lat temu. Specjaliści z naszego salonu przed rozpoczęciem pracy dokładnie przeanalizują stan Twoich włosów, co pozwoli im dobrać właściwą mieszankę preparatów, które nie tylko pozbawią je koloru, ale będą także stosunkowo bezpieczne. Po wszystkim przedstawimy zalecenia do właściwego dbania o fryzurę, możemy także dokonać koloryzacji na wybrany przez Ciebie kolor. Czas trwania całego procesu dekoloryzacji jest zależny zarówno od aktualnej barwy fryzury, ale też Twoich zamierzonych efektów. Obowiązuje zasada, że im ciemniejsze włosy, tym dłużej trwa dekoloryzacja.

Dekoloryzacja Warszawa - Zapraszamy do naszego salonu

Oferujemy profesjonalną dekoloryzację z użyciem nowoczesnych i sprawdzonych preparatów, które usuną stary pigment i pozostawią naturalny kolor Twoich włosów. Zapewniamy indywidualne podejście oraz profesjonalną i przyjazną atmosferę. Planujesz diametralnie zmienić swoją fryzurę lub pozbyć się efektu nieudanej koloryzacji? Zapraszamy do zarezerwowania terminu wizyty!